Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 605 259 903

Parapety z naturalnego kamienia

Jest to jeden z najbardziej eleganckich sposobów na wykończenie przestrzeni wokół okna. Z pozoru drobny detal, który całemu wnętrzu nadaje wymiar elegancji oraz wyjątkowego charakteru. Piękne parapety granitowe lub marmurowe mogą stać się prawdziwą perełką, która będzie się wyróżniać wśród wyposażenia Twojego domu.

 

Parapety granitowe

Granit jest tym rodzajem kamienia, który cechuje się dużą trwałością oraz odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, a nawet uszkodzenia mechaniczne. Granit bardzo łatwo wyczyścić. Wystarczy odrobina wody, aby powierzchnia ponownie nabrała pierwotnego połysku.

 

Parapety marmurowe

We wnętrzu marmur prezentuje się bardzo elegancko, nadając mu wymiaru klasycznego luksusu. Obok takiego rodzaju wykończenia trudno jest przejść obojętnie, klasyka piękna, również dzisiaj, przykuwa uwagę i ludzkie oko.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą paletę wzorów i kolorów, a także rodzajów wykończenia krawędzi. Wysoka staranność przy obróbce oraz możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi sprawiają, że nasze parapety są idealne w każdym calu, dokładnie odwzorowując zlecony projekt.